Rotahane’nin yeni durağı Kastamonu

  • Türkiye’nin tanıtımı ve iç turizme verilen önemin artırılmasını hedefleyen Rotahane, bugüne kadar 18 ilimizi gezdi. Rotahane’nin 19’ncu durağı ise bu ay sonunda Kastamonu olacak. Yurtiçi seyahat hacminin artmasına katkı sağlayan Rotahane, gezilerin tanıtımında ana akım ve sosyal medyayı da aktif olarak kullanıyor. Yapılan röportajlar ve ziyaretler esnasında çekilen fotoğraflar geniş kitlelere ulaştırılıyor.

Türkiye’nin tanıtımı ve iç turizme verilen önemin artırılmasını hedefleyen Rotahane, “Her Şehri Ünlüsüyle Geziyoruz” projesi kapsamında bu kez Kastamonu’ya gelecek.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy’un kurucusu olduğu Rotahane, Türkiye’nin 81 ilini ünlüleriyle birlikte geziyor.

İki yıl önce başlayan Rotahane projesinde amaç Türkiye’nin iç turizminde farkındalık yaratmak. Bugüne kadar 18 ilimizi gezen Rotahane ekibi, bu gezilerle ilgili görselleri, videoları ve drone çekimlerini Rotahane web sayfasında yayınlıyor.

Rotahane’nin 19’ncu durağı ise Kastamonu olacak. Gezinin bu ay sonunda gerçekleşmesi bekleniyor.

Yurtiçi seyahat hacminin artmasına da katkı sağlayan Rotahane, gezilerin tanıtımında ana akım ve sosyal medyayı da aktif olarak kullanıyor. Yapılan röportajlar ve ziyaretler esnasında çekilen fotoğraflar geniş kitlelere ulaştırılıyor.