“Sahaya yenilmeme düşüncesiyle çıkmıyoruz!”

Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Ahmet Duman, Bayburt Grup Özel İdarespor maçında da 3 puan almak için sahaya çıkacaklarını söyledi.
Van Büyükşehir Belediyespor galibiyetinin 24 Erzincanspor beraberliğini unutmalarına yardımcı olduğunu söyleyen Ahmet Duman, Bayburt için bu maçın play off potasına tutunma anlamında önemli olduğunu, bu bilinçle zor bir deplasmana gittiklerinin farkında olduklarını söyledi.
Her takımı yenebilecek bir kadronun ellerinde bulunduğunu ve bugüne kadar hiçbir maça yenilmemek adına çıkmadıklarını söyleyen Ahmet Duman, “Biz iyi futbol oynayarak 3 puanı almak istiyoruz. Bunun için çaba gösteriyoruz” dedi.
Bundan sonraki 7 maça da kazanmak için çıkacaklarının bilinmesini isteyen Ahmet Duman, Bayburt deplasmanı öncesinde şu açıklamalarda bulundu:
“Bayburt Grup Özel İdarespor’un iyi bir kadrosu var. Sezona hedefe oynayan bir ekip kurarak başladılar. Teknik direktör değişikliği sonrasında son iki haftadır da kazanmayı başarıyorlar. Bizimle oynayacakları karşılaşmaya lige tutunma maçı olarak bakıyorlar. Zorlu geçmesini beklediğim bu maça galibiyet için çıkacaklardır. Biz gruptaki hiç bir takımı hafife almıyor, ayrım yapmıyoruz. Her maça olduğu gibi bu maça da iyi futbol oynayarak kazanmak için çıkacağız. İyi bir kadroya sahibiz. Oyun sistemimiz oturdu diyebiliriz. Kaliteli isimlerden oluşan bir ekibiz. Bu grupta her takımı yenebilecek güçteyiz. Hiçbir zaman rakiplerimiz karşısına yenilmemek için çıkmadık. Bundan sonra da bu böyle olacak. Futbol oynayıp kazanmak için mücadele edeceğiz. Zorlu bir döneme girdik. Çok kritik maçlar bizi bekliyor. Bu dönemi en az kayıpla atlatıp ligin ilk devresini lider olarak tamamlamak istiyoruz.”