“Sahip çıkalım”

Kastamonuspor Taraftarlar Derneği Başkanı Hüseyin Yazıcı, “Valimiz Avni Çakır’dan, Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu’ndan ve sayın büyüklerimizden sonsuz rica ediyorum. Bu takıma sahip çıkalım. Çağırın ayaklarınıza geleyim. Sizlerin desteği, sizlerin özverisiyle, girişimleriyle bu takım kurtulur” dedi.

 

Kastamonuspor Taraftarlar Derneği Başkanı Hüseyin Yazıcı yayınladığı bir açıklama ile GMG Kastamonuspor’a sahip çıkılmasını istedi.

Vali Avni Çakır, Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu başta olmak üzere şehrin ileri gelenlerine seslenen Hüseyin Yazıcı şunları söyledi:

“Buradan sayın Valimiz Avni Çakır’dan, sayın Belediye Başkanımız Galip Vidinlioğlu’ndan ve sayın büyüklerimizden sonsuz rica ediyorum. Bu takıma sahip çıkalım. Çağırın ayaklarınıza geleyim. Sizlerin desteği, sizlerin özverisiyle girişimleriyle bu takım kurtulur. Bizlerde elimizden geleni yaparız. Yapmaya hazırız. Bu takımı bu buhrandan kurtaralım. Bu takım kötü günler görürse, bu takımı bu hale getirenler unutulur. Ama yine suçlu siz sayın büyüklerimiz olur. Bu takıma herkes sahip çıkar biliyorum. Bu takıma sahip çıkacak yönetimi alacak sayın büyüklerimizde varsa açıklasınlar, bizler engelleri açarız. Bu il bu takım sahipsiz değil. Herkes biliyor, bizlerin tepkisi bizlerin kırıcı sözü, bu sorunu çözmez. Bu işleri ben bütün Kastamonu sporseverleri ve Kastamonu’yu sevenler adına bütün büyüklerimde rica ediyor, yalvarıyor saygılar sunuyorum canımıza sahip çıkalım.”