Sandıklıspor baştan aşağı yenilendi

Afyonkarahisar’ın profesyonel liglerdeki tek temsilcisi olan ve Spor Toto 3. Lig 3. Grupta mücadele eden Sandıklıspor devre arası yaptığı transferlerle ligin ikinci yarısında iddialı olduğunu gösterdi.
Kadrosunu Sinan Yitmez, Abdullah Cemal Küçük Yılmaz, Gökhan Çetinus, Sefa Cengiz, Burak Kavlak, Furkan Pekşan, Burak Altındaş, Ferhat Canlı, İsmail Aslan, Murat Ulu, Hakan Bahran, Raif Uzuner, İbrahim Utku İnce, Abdullah Samet Dumlu ve Birkan Kamber ile güçlendiren Sandıklıspor hafta sonu oynayacağı Batman Petrolspor’dan 3 puanı almak istiyor.
Sandıklı Şehir Stadyumunda teknik ve taktik çalışmalarını sürdüren Sandıklıspor oyuncularını ziyaret eden Belediye Başkanı Mustafa Çöl, başarı dileklerini ileterek, oyunculara ve teknik yönetime baklava ikram etti. Sandıklıspor bugün Batmanspor ile Pazar günü oynayacağı maçın hazırlıklarını çift kale maç yaparak tamamladı.
Teknik Direktör Cafer Aydın, ikinci yarıda yepyeni bir Sandıklıspor’un sahada olacağını belirterek; “Takımımıza yeni katılan arkadaşlarımız ile, bundan sonraki hedefimiz içeride ve dışarıda galibiyet serisi yakalayarak devam ettirmektir. Ligde üst sıralara yerleşeceğimize inanıyorum. Sandıklıspor’u ikinci yarıda ligde başarılı şekilde devam etmesini sağlayacağız”dedi. ALİ BAYAR (İHA)