Şehir parkına paten pisti

Belediye ekipleri Turhan Topçuoğlu Şehir Parkı’nda çalışmalarını yürüttüğü kaykay ve paten pistini tamamladı. Başkan Galip Vidinlioğlu da dün yapılan çalışmaları inceledi.

Zirve Kayak Spor Kulübü sporcuları dün tamamlanan kaykay ve paten pistinde hünerlerini sergilediler ve Başkan Vidinlioğlu’na teşekkür ettiler.

Başkan Vidinlioğlu, “Sporun her dalı bizim için önemli. Çocuklarımızın, gençlerimizin spor yapması benim en büyük mutluluklarımdan biri. Zararlı alışkanlıklardan gençliğimizi uzak tutmanın en önemli yolu onları sporla tanışmaktır ve spor yapmalarını sağlamak. Turhan Topçuoğlu Şehir Parkı’mızda çalışmalarını tamamladığımız kaykay ve paten pistimiz sporcularımıza hayırlı olsun. Geleceğimizin teminatı gençlerimiz için çalışmaya, onlarla birlikte sosyal alanlarımızı daha da güzelleştirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Kastamonu Zirve Kayak Spor Kulübü antrenörü Muhammet Kızılarslan, “Patencilerimizin güvenli bir ortama ihtiyaçları vardı. Çocuklarımız artık cadde kenarlarında değil bu alanda gönül rahatlığıyla paten yapabilecekler. Belediyemiz bu alanı bizlere kazandırdı ve güzel bir ortam sağladı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.