Şehit aileleri ve gaziler Gençlik kampında buluştu

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, gençlik kamplarında unutulmayacak bir projeye imza attı. Gençlik kamplarının son konukları şehit aileleri ve gazilerimizdi.

Ülkemizin bağımsızlığı, halkımızın refahı için canlarını seve seve vatan ve millet uğruna feda eden aziz şehitlerimizin yakınları ve bu uğurda gazi olan değerli gazilerimiz ve yakınları Kastamonu Yolkonak Gençlik Kampı’nın tüm imkanlarından yararlandı.

13 – 14 Mart tarihlerinde kadınlar için 41 misafir, 20 – 21 Mart tarihlerinde ise erkekler için toplam 57 misafirine kapılarını açan Yolkonak Gençlik Kampı’nda şehit aileleri ve gaziler aktivitelere katılarak unutamayacakları birer hafta sonu yaşadı.

Vali Avni Çakır, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yurt da kampı ziyaret ederek şehit aileleri ve gazi gazilerle bir araya gelirken, Gençlik ve Spor İl Müdürü Reşat Asrak, Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Engin Kaya, Spor Şube Müdürü Adem Keloğlu ve Kamp Müdürü Cem Namlı da kamp süresince konuklarla yakından ilgilendi.