Serkan Kabuloğlu Kuyumculuk açıldı

Sahibinin adını taşıyan Serkan Kabuloğlu Kuyumculuk, yaşanan pandemi nedeniyle sade olmasına özen gösterilen bir törenle kapısını açtı.

Kentin en merkezi noktalarından Plevne Caddesi üzerinde faaliyet gösterecek olan mağazanın sahibi Serkan Kabuloğlu, şunları söyledi:

“28 yıllık tecrübemizle, güler yüzlü ekibimizle, farklı konseptimizle  birbirinden şık pırlanta, elmas, altın ve diğer takı ürünlerinin satışını yapacağımız işyerimizin açılışını sade bir törenle yaptık. Dünyayı ve ülkemizi derinden etkileyen Covid-19 nedeniyle dükkânımızın açılış programını gerçekleştiremedik. Ancak birbirinden güzel özenle hazırlanmış ürünlerimizle, uluslararası sertifikaya sahip elmas ve pırlanta modellerimizle açılışa ve yeni yıla özel %50’ye varan indirimlerle pandemi kurallarına da uyarak müşterilerimize hizmet vermeye başladık. İşyerimize gelerek, sosyal medya üzerinden dilek ve temennilerini dile getirerek, telefonla arayarak hayırlı olsun dileğinde bulunan tüm dost ve tanıdık ile hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Amacımız ilimize yakışır bir konsept ve dizaynla müşterilerimize en iyi hizmeti  vermektir. İşyerimizin kentimize de hayırlı olasını diliyorum.” CM