“Sizleri usanmadan destekleyeceğiz”

Kastamonuspor 1966’nın önceki akşam konukları arasında Vali Yaşar Karadeniz ve Belediye Başkanı Tahsin Babaş vardı.

Eyüpspor maçı sonrasında gerçekleştirilen ilk antrenmanın ardından İsmail Dikmenli Tesisleri’ndeki akşam yemeğinde futbolcularla biraraya gelen Vali Karadeniz ve Belediye Başkanı Babaş, galibiyet serisinin bundan sonraki maçlarda da devam edeceğine inandıklarını aktardı.

Kastamonuspor 1966 yönetiminin de tam kadro katıldığı yemekte, ilk konuşmayı yapan Belediye Başkanı Tahsin Babaş, “Usanmadan bıkmadan sizleri desteklemeye devam edeceğiz. Yönetimiyle, Belediyesiyle, şehrin esnafıyla sizlerin yanınızdayız. Üzerinize düşeni yapacağınızdan kuşkumuz yok. İnşallah başarılı, kazasız belasız bir sezon geçiririz, hepinize başarılar diliyorum” dedi.

Vali Yaşar Karadeniz ise Eyüpspor karşılaşmasındaki geri dönüşün, hedefe ne kadar kenetlenildiğini ortaya kolduğuna dikkat çekerek, “Önce öne geçtiniz, sonra geriye düştünüz. Neticede maçı kazanacak yürekli mücadelenizden dolayı hepinizi tebrik ediyorum. Bu sizlerin Kastamonu’nun beklediği hedefe kenetlendiğinizi ve o hedefe ulaşmak adına mücadeleyi sonuna kadar sürdüreceği konusunda inancı daha da kuvvetlendirdi. Eminim, beklentiye uygun bir sezon geçirilecek. Şu anda bulunan puan seviyesi, geçen yıl bu zamana göre çok çok daha iyi durumda. İnşallah bu sezon sonunda da daha iyi bir sonuçla tamamlanacak. Hedef birincilik, ama zor bir hedef olduğu ortada. Zor hedefler imkansız değildir, sadece ulaşılması güçtür; istenilirse imkanlı hale gelir. Bu olmasa bile Play-Off sonucunda Kastamonuspor’u 1. Lig’e ulaşmasını tüm Kastamonu bekliyor. Başarının ölçüsü bu. Onun dışındakileri Kastamonu başarı olarak görmüyor. Bu hafta sonu ortaya koyduğunuz mücadeleyle bu amaca da ulaşacağınıza inanıyorum” diye konuştu.