Süleyman Soylu, Taşköprü’ye geliyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Taşköprü Belediyesi tarafından yapılan hizmetlerin açılışını gerçekleştirmek üzere 31 Mart Cuma günü Taşköprü’ye gelecek.
Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan’ın davetine olumlu cevap veren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, belediyenin yaptığı çalışmalardan Kent Müzesi, Bahri Alp Parkı, 2. Çevreyolu ve hayırsever işadamı Saim Kaya tarafından yaptırılan Onur Kaya Camisi ve Anka Tekstil Fabrikası’nın açılışını gerçekleştirecek.
Öğleden önce ilçemizde olması beklenen Bakan Soylu, saat:14.00’ten itibaren ise Taşköprü Cumhuriyet Meydanı’nda Taşköprülülere hitap edecek, ardından açılışı gerçekleşecek hizmetlerin toplu olarak kurdelesini kesecek.
Konuyla ilgili konuşan Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, “Kastamonu ve Taşköprü’ye ayrı bir önem veren İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu’nun 31 Mart Cuma günü ilçemizi şereflendirecek olmasından memnuniyet duymaktayız. Bu vesile ile değerli Bakanımızın katılımıyla gerçekleşecek olan toplu açılış törenimize tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.