“Takımımızı tebrik ediyorum”

Kastamonu Belediye Spor İşleri Müdürü Metehan Babaş, Belediyespor’un Süper Lig’de elde ettiği başarıyla ilgili açıklamasında, “Ligi istediğimiz yerde bitireceğiz” dedi.

Elde ettikleri galibiyetten ötürü çok mutlu olduklarını söyleyen Metehan Babaş, “Hafta sonu oynanan ve 36-35 üstünlüğümüz ile sonuçlanan Yeni Mahalle Belediyespor maçında üstün bir mücadele ortaya koyan takımımızı tebrik ediyorum. Rakibin hücum sistemine göre yapılan taktik ve teknik analizler sonucunda sert, agresif oyunumuz, oyuncularımızın bireysel olarakta üst düzey performans göstermiş olmaları sonucu bu zorlu deplasmandan galibiyet ile döndük. Ligde şuan averaj olarak 3. sırada bulunuyoruz” dedi.

Bu haftaki maçın önemine de değinen Metehan Babaş, “Lakin bu hafta evimizde bizim Yeni Mahalle Belediyespor’u yenmemiz neticesinde lider duruma geçen Zağnos Spor Kulübü ile oynayacağımız maç sonucunda galip ayrılarak takımımızın lig liderliğini elde edeceğini düşünüyorum. Belediye Başkanımız Tahsin Babaş, yönetim kurulumuz, spor servisimiz ve teknik ekibin bu çalışmaları sonucunda takımımız istenilen yerde ligi bitirecektir. Ayrıca Zağnos Spor Kulübü ile yapacağımız maç sonrası Polonya temsilcisi ile de yapacağımız mücadeleler hem sportif başarı hemde şehrimizin tanıtımı açısından büyük önem taşımaktadır” ifadelerini kullandı.