Taraftardan çağrı

Kastamonuspor Taraftarlar Derneği Başkanı Hüseyin Yazıcı, yarın oynanacak kritik Darıca Gençlerbirliği maçı öncesi yaptığı çağrıda, memleketini seven herkesi Gazi Stadı’na beklediklerini söyledi.
Tribün liderlerinin de cezalarının sona ermesiyle birlikte Kastamonuspor 1966’yı artık maçlarda daha coşkulu bir şekilde destekleyeceklerini Hüseyin Yazıcı, Belediye Başkanı Tahsin Babaş’a ve Kulüp Başkanı Mahir Altıkulaç’a her zaman taraftarın yanında oldukları için teşekkür borçlu olduklarını, yapacakları aktif çalışmalarla Kastamonu halkının şampiyonluğa olan inancını geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sezonda yeniden inşaa edeceklerini belirtti.
Hüseyin Yazıcı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“2014-2015 sezonunda Ladik Belediyespor maçından sonra arkadaşlarımızın almış oldukları ceza bizleri derinden üzmekteydi. Sevdiğimiz, gönül verdiğimiz takımımızdan uzun bir süre ayrı kaldık. Belediye Başkanımız Tahsin Babaş ve Kulüp Başkanımız Mahir Altıkulaç; emek, mesai, sevgi, maddi ve manevi çaba harcarken bizlerin elinin kolunun bağlı kalması yüreğimizi acıtıyordu. Taraftarlarımızın cezalı olduğu süreçte bizlerin yanında olan ve desteğini hiç esirgemeyen Belediye Başkanımız Tahsin Babaş’a aynı zamanda Ilgaz Hukuk Avukatlık Bürosu’na tüm Kastamonuspor 1966 taraftarı adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Kastamonuspor 1966 sevgisini her daim yüreklerinde taşıyan arkadaşlarımızın cezaları nihayet sona erdi. Bundan sonra bizlerinde üzerimize düşeni fazlasıyla yapacağımızdan kimse şüphe etmesin. Bizler artık bundan sonraki süreçte tribündeki yerimizi alıp kurulan başarılı takımımızın yanında bulunacağız. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi birlik ve beraberliği sağlayarak şehrimizi şampiyonluğa inandırmak için elimizden geleni yapacağız. Bu yolun sonunun şampiyonluk olduğunu herkes görecek. Okullarımızda da çalışmalara başladık. Her okuldan bir sorumlu yönetici seçerek ve toplantılar yaparak takımımızın maçlarında çok daha coşkulu bir tribün desteği oluşturacağız. Bu çerçevede pazar günü Gazi Stadı’nda Darıca Gençlerbirliği ile oynayacağımız kritik maça tüm Kastamonuluları ve Kastamonuspor 1966 sevdalılarını davet ediyorum. Kastamonulu olan herkesin kritik bir döndemden geçen takımımıza 2.Lig yolunda destek vermek zorunda olduğunu belirtmek istiyorum.”