Tarım’da hüzünlü gün

Önceki gün meydana gelen ve beş mesai arkadaşının yaralandığı kazada hayatını kaybeden İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Ziraat Teknikeri Yılmaz Çeltikçi (49) dün Kastamonu ve baba ocağı Tosya’da düzenlenen hüzünlü törenlerle son yolculuğuna uğurlandı.

İl tarım Müdürlüğü’nde düzenlenen ilk törene  Belediye Başkan Vekili Mehmet Yurt, Devrekâni Belediye Başkanı Engin Altıkulaç, Yol-İş Sendikası 2 No’lu Sendika Başkanı Sadık Düzgün, İl Tarım ve Orman Müdürü Fatih Önlem ve yardımcıları ile çalışanları, Kastamonu Halk Sağlığı Müdürü Yüksel Kutlu, Memur-Sen Kastamonu İl Temsilcisi ve sağlık-Sen Kastamonu Şube Başkanı Mehmet Öz, Kastamonu Özel Halk Otobüsü İşletmesi Başkanı Mustafa Gülük’ün de aralarında olduğu çok sayıda vatandaş katıldı.

Cenaze töreni öncesinde İlahiyatçı Yazar Sabri Bayındırlı tarafından konuşma ve dua yapıldı. Ardından da Yılmaz Çeltikçi’nin cenazesi Tosya’ya uğurlandı.

Tosya’da dün öğle namazına müteakip namazgah Camiinde büyük katılımla birlikte cenaze namazı kılındı. Ardından da Çeltikçi’nin cenazesi Tosya Merkez aile mezarlığına defnedildi.

Merhuma rahmet, ailesine, dost ve tanıdıklarına, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü yönetici ve çalışanlarına da başsağlığı dileriz. CM