TBB’den hibe vidanjör

  • Ankara’da Türkiye Belediyeler Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile bir araya gelen Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, görüşme neticesinde belediyeye hibe vidanjör aldıklarını duyurdu.

Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, yoğun Ankara ziyaretlerinin ardından Belediye’ye makine ve ekipman kazandırmaya başladı.

Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i Ankara’da ziyaret eden Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, bir adet vidanjör hibe desteği aldı. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği basın toplantısı ile detaylı bir şekilde çalışmalarının raporunu kamuoyuyla paylaşan Belediye Başkanı Vidinlioğlu, Ankara ziyaretlerinin sonucunda Kastamonu için yaklaşık 55 milyon Türk Lirası tutarında bir kazanım sağladıklarını ifade etmişti. Başkan Vidinlioğlu, “Kastamonu’ya hizmet için dur durak bilmeden çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın en iyi hizmeti alması için elimizden geleni fazlası ile yapıyoruz. Bu doğrultuda çalışmalarımız ve girişimlerimiz kesintisiz devam edecek. Hibe vidanjör aracımız da en kısa sürede teslim edilecek” dedi.