Teknik Direktör Yıldırım; “Kazanmak için gidiyoruz”

GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, Pazar günü deplasmanda oynanacak Birevim Elazığspor karşılaşması öncesinde gazetecilere değerlendirmelerde bulundu.

Dün tesislerde gerçekleştirilen idman öncesinde gazetecilere konuşan Yıldırım, takımın moral ve motivasyonunun gayet iyi olduğunu, kazanmak için Elazığ’a gideceklerini söyledi.

Ahmet Yıldırım, “Lider ile aramızda 5 puan var fark. Bunun en kötü ihtimalle fazla açılmaması için Elazığ maçı bizim açımızdan çok önemli bir maç. Elazığ’ın durumu da ortada… Hem maddi sorunlar hem de küme düşme pozisyonunda olması daha da zorlaştırıyor. Bildiğimiz kadarıyla eksikleri var. Bizim de kaptanımız Faruk Öcal cezalı durumda. Ancak takımımızın moral ve motivasyon açısından durumu iyi. Kazanmak için gidiyoruz, ama deplasmanda bile alınan her puan ikinci yarı için çok önemli. Daha umutlu bakabilmek için… Hayırlısı ile gidip, kazasız ve sakatsız hedefimiz olan üç puanı alır döneriz” şeklinde konuştu.

DEVRE ARASI KAMPI ANTALYA’DA

Ahmet Yıldırım, bir gazetecinin devre arası kampına ilişkin sorusunu da cevapladı. Yıldırım, “Devre arası için de 21’inde Antalya’da yaklaşık 21 gün sürecek bir kampa başlayacağız. 12’sinde maç var, 11’inde orada ter idmanı yapıp çıkmayı düşünüyoruz ama daha net bir şey yok. Oradaki otelin ayarlanması vs. her şey kesinleştiğinde daha net bir bilgi vereceğiz. Ancak yaptığımız plan ve programa göre; 21’inde başlıyoruz, Pazar maçımız var, Cumartesi günü Antalya’da başlıyoruz. 11’inde de çıkıyoruz” dedi.