"Teknik ekibimiz ve takımımıza güvenimiz tam"

Kastamonuspor 1966 Başkan’ı Mahir Altıkulaç, Kasımpaşa ile oynayacakları maç için Kastamonulular'ı Gazi Stadı'na beklediklerini söyledi.

IMG_6499Türk futbolunun önemli kulüplerinden Kasımpaşa’yı Gazi Stadı’nda ağırlamanın mutluluğunu yaşayacaklarını söyleyen Altıkulaç, “Bu karşılaşma bizim için ve memleketimiz için büyük önem taşımaktadır. Özellikle ilimizin tanıtımı açısından da karşılaşmanın önemi büyüktür. Bugüne kadar bizlere bir çok gururu yaşatan Kastamonuspor 1966 takımımız açısından prestij maçı ve dostluk maçı olarak gördüğümüz mücadelenin fair-play çerçevesinde geçmesini diliyorum. Kastamonu ismi yarıştığı her dalda daima zirveyi hedefler ve bunu sonuna kadar hak eder. Bu doğrultuda bugün oynayacağımız karşılaşmada teknik ekibimizin ve futbolcularımızın elinden gelenin fazlasını yapacaklarından eminim” dedi.

 

Kastamonuspor 1966 için öncelikli hedefin lig şampiyonluğu olduğunu da söyleyen Altıkulaç, şunları söyledi: “Başta Belediye Başkanımız Tahsin Babaş ve Valimiz Şehmus Günaydın olmak üzere değerli yönetim kurulum, işadamlarımız ve taraftarlarımızla bir bütün olarak belirlediğimiz hedef doğrultusunda emin adımlarla ilerlemek istiyoruz. Beylerbeyi karşılaşmasında aldığımız mağlubiyet kesinlikle bizi yolumuzdan alı koyamaz, moralimizi bozamaz. Biz uzun soluklu olduğunu bildiğimiz bu ligde son düdük çaldığında hedefe ulaşacağımıza eminiz. Kastamonuspor için terini akıtan tüm sporcularımıza ve teknik ekibimize bu yolda güvenimiz tamdır. Beylerbeyi karşılaşmasıyla ilgili gerekli değerlendirmeyi Belediye Başkanımız Tahsin Babaş başkanlığında yönetim kurulumuz yapmıştır. Eksiklikler hızla giderilecektir. Futbolda galibiyet de, mağlubiyet de, beraberlik de vardır. Amaç sonunda hedefe ulaşmaktır. Beylerbeyi karşılaşmasında gerek İstanbul’dan gerekse Kastamonu’dan çok sayıda taraftarımız geldi. Tüm olumsuzluklara rağmen tribünleri dolduran ve stat dışında kalan taraftarlarımız bizleri son dakikaya kadar destekledi. Ben hepsine sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Karşılaşmada bizleri yalnız bırakmayan kıymetli Milletvekilimiz Murat Demir ile İstanbul’daki iş adamlarımıza da teşekkürlerimi sunuyorum.”