Teknokent AŞ yönetiminden ilk toplantı

  • Kastamonu Teknokent AŞ, ilk toplantısını Yönetim Kurulu Başkanı Rektör Prof.Dr.Ahmet Hamdi Topal başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantıda Teknokent’in yapılanması, organlarının faaliyete geçirilmesi ve kısa-orta vadeli hedeflerin hayata geçirilmesi konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

Kastamonu Teknokent A.Ş. Yönetim Kurulu, 26 Aralık tarihinde Rektör Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal’ın başkanlığında Kastamonu Üniversitesi Rektörlüğü’nde bir araya geldi.

Toplantıya Belediye Başkanı Opr. Dr. Galip Vidinlioğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Teknokent AŞ Genel Müdür Prof. Dr. Kasım Yenigün, Yönetim Kurulu üyeleri Dr. Öğretim Üyesi Yavuz Güloğlu, Hüseyin Avni Üster ve Emre Uzer katıldı.

Kastamonu Teknokent A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olan Rektör Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal’ın kısa bir değerlendirme konuşması sonrasında Genel Müdür Prof. Dr. Kasım Yenigün bir sunum gerçekleştirdi.

Toplantıda Teknokent’in yapılanması, organlarının faaliyete geçirilmesi ve kısa-orta vadeli hedeflerin hayata geçirilmesi konularında görüş alışverişinde bulunuldu.