“Teşekkürler Kastamonuspor, bizimkilere ücretsiz mücadele dersi verdin”

Kastamonuspor, Galatasaray önündeki futboluyla sosyal medyayı salladı. Ünlü tiyatrocu Behzat Uygur’un tweeti en dikkat çeken mesajlardan biriydi: “Teşekkürler Kastamonuspor, bizimkilere ücretsiz mücadele dersi verdin”

 

Galatasaray’ın Kastamonuspor 1966 karşısında aldığı hakem destekli galibiyet sonrasında, sosyal medya adeta sallandı.

Galatasaray’ın resmi sosyal medya hesapları ve taraftar grubu UltrAslan’ın hesaplarında çok sayıda taraftar tepkilerini dile getirdi. Hakemin desteği ile Kastamonuspor 1966 karşısında galip geldiklerini belirten taraftarlar, takımlarının oyunundan hiç memnun olmadı.

Ekran Resmi 2015-12-24 07.40.55Bazı taraftarlar ve Galatasaray’ın sosyal hesaplarındaki yorumlarda, “Hakem Kastamonuspor’un attığı golü resmen yemiş. Bal gibi golmüş. Ayıptır, günahtır”, “17 ay önce amatör ligde mücadele eden KSK 1966, 32 ay önce Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final oynayan Galatasaray’dan çok çok iyi oynadı”, “Kastamonuspor bizi ezdi geçti” ifadelerinde bulunuldu.

İnci Caps ise twitter hesabında “Galatasaray güçlü rakibi Kastamonuspor’u zorda olsa yenmeyi başardı” ifadesini kullanarak, karşılaşmayı özetledi.

Fanatik bir Galatasaray taraftarı olan ünlü tiyatro oyuncusu Behzat Uygur ise “Teşekkürler Kastamonuspor, bizimkilere ücretsiz mücadele dersi verdin” dedi.

Ulusal yayın yapan gazetelerin internet sitelerinde ise “Galatasaray zor da olsa yendi” başlıkları atıldı.