“Thomsen ile Avrupa’da başarıya ulaşmak istiyoruz”

“2-3 TRANSFER DAHA YAPABİLİRİZ”

  • Kastamonu Belediyespor Başkanı Bülent Bıyıklı, dünyaca ünlü antrenör Helle Thomsen ile anlaştıktan sonra Meteoroloji’nin Sesi Radyosu’nda Yüce Er’in sunduğu Spor Her Yerde programına yaptığı açıklamada, “Helle Thomsen ile Avrupa’da ses getirdik. Avrupa’da başarıya ulaşmak istiyoruz. 2-3 transfer daha yapabiliriz. Onlarda ilerleyen günlerde belli olacak” dedi.

Hentboldaki temsilcimiz Kastamonu Belediyespor’un başkanı Bülent Bıyıklı, Meteoroloji’nin Sesi Radyosu’nda Yüce Er’in sunduğu Spor Her Yerde programına konuk oldu.

Süper Lig, Avrupa ve Türkiye Kupası kulvarlarlarında boy gösterecek olan ve dünya ünlü antrenör Helle Thomsen ile de hentbol kamuoyunda büyük ses getiren Kastamonu Belediyespor’un Başkanı Bülent Bıyıklı, programda Helle Thomsen ve gelecek planları hakkında konuştu.

Yönetim kurulunda yer alan arkadaşları ile sistemli bir şekilde çalıştıklarını paylaşan Bülent Bıyıklı, Helle Thomsen transferi ile 3 yıllık bir projeyi hayata geçirdiklerini dile getirdi.

Bülent Bıyıklı, “İlerleyen zamanlarda Avrupa’nın zirvesinde yer alan bir ekip olmak istiyoruz. Başantrenörümüz Helle Thomsen ile Avrupa’da ses getirdik ve transferlerimiz ile Avrupa’da başarıya ulaşmak istiyoruz” dedi.

Planlı çalışmalarında devam edeceklerini belirten Bıyıklı, “İnanın hentbolu çok seviyoruz. Kastamonu’da da bu ortamı yarattık. Yeni salonumuz ile hentbolun en önemli merkezi haline geleceğiz” dedi.

“2-3 Oyuncu Transfer Edebiliriz”

Bülent Bıyıklı devam eden açıklamalarında, “Helle Thomsen’ın bütün transferlerimizden bilgisi vardı. Diğer antrenörler gibi onunda görüşünü aldık. Transferleri gerçekleştirdik. Çalışmalarımız devam ediyor. 2-3 transfer daha yapabiliriz. Onlarda ilerleyen günlerde belli olacak” dedi. (Hentbol haber)