“TikTok” kaçışı İnebolu’ya uzandı

ATV’de yayınlanan Esra Erol’un programında TikTok uygulamasında tanıştığı İnebolulu Ferhat Yılmaz’a kaçan Saadet Keleş, annesiyle canlı yayında yüzleşti.

Geçtiğimiz günlerde aradığı kızını Esra Erol’da bulmak isteyen Serpil Celep, kızını buldu. Ancak Celep’in kızı Saadet, kayıp değildi. Kendi isteğiyle TikTok uygulamasında tanıştığı Ferhat ismindeki bir erkekle kaçmıştı.

TikTok uygulamasında tanışıp, bir kaç ay yazıştıktan sonra Avusturya’dan Kastamonu’ya gelen evli ve 2 çocuk annesi Saadet’in 3 yaşındaki çocuğunu alarak Ferhat Yılmaz’a kaçtığı öğrenildi.

Şuan da Kastamonu’da olan Saadet Keleş, Esra Erol’da programında bulunmasının ardından her şeyi itiraf etti.

Programa katılan gözü yaşlı anne Serpil Celep, bu uygulamaya isyan ederek kızına ve torununa dön çağrısında bulundu.

Annesini ve babasını özlediğini ve özür dilediğini belirten Saadet, bunu isteyerek yapmadığını söyleyerek şu açıklamalarda bulundu: “Anne ben sana dün de söyledim. Sen istersen ben gelirim, sen gelirsin. Boşanma davasını başlatacağımı söyledim. Benim eşyalarım kapımın önüne konuldu. Mahkemeye gittim boşanmak için. Eşim götürmesi gereken evrakları götürmedi. Anlaşmalı boşanmak istemediğini belirtti. Bu sefer beni çocuklarımla tehdit etti.”

Programda Esra Erol’un araya girip, “siz sadece eşinizden kaçmadınız, çocuklarınızı da ayırdınız” demesi üzerine Saadet şu açıklamalarda bulundu:

“Ben zamanında bunu herkese söyledim. Ferhat olsa da olmasa da boşanacağım dedim. Çocuğuma asla babasını kötülemedim.”

Yayına bağlanan başka bir kadın ise Ferhat’ın dolandırıcı olduğunu belirterek kendisini kandırdığını ve Türkiye’ye gittiğini söyledi. Ayrıca Ferhat’ın, Saadet’in başını yakacağını da ekledi.

Yayının ardından “tiktokkapansın” hashtagi saatlerce dünya gündeminde yer aldı.