“Torunumun şansı”

BAVM'ın otomobili sahibine teslim edildi

Geçen yılki çekilişte eşiyle aynı ismi taşıyan kişinin otomobilin yedek talihlisi olarak belirlendiğini söyleyen Veteriner Hekim Hüsamettin Güler, “O zaman nasip olmadı, ama bu sene bize bu otomobil nasip oldu. Bu otomobilin torunumun şansına çıktığına inanıyorum” dedi.

Güler, gönlünden geçenin ise, ikramiyeninin otomobili olmayan birine çıkması olduğunu da belirtti.

P1800013Barutçuoğlu AVM’nin geleneksel çekilişide bu yılın talihlisi olan Veteriner Hekim Hüsamettin Güler, otomobilini teslim aldı.

Güler’e çekiliş sonucu kazandığı Ford Focus otomobilin anahtarlarını Barutçuoğlu AVM Genel Müdürü Caner Çaycı verdi.

Düzenlenen törende konuşan Hüsamettin Güler, şunları söyledi:

“Çekiliş yapıldığında Araç’ta idim. Otomobilin bana çıkmasına çok sevindim. Gönlümden geçen ise otomobili olmayan birisine çıkması idi, ama bana nasip oldu. Ben Taşköprü Germeç Bademcik Köyü’ndenim, Kastamonu’da ikamet ediyorum. Taşköprü’de Güler Veteriner Kliniğim var. Taşköprü’de İlçe Tarım Müdürlüğü yaptım, daha sonra tayinimin çıktığı Safranbolu İl Tarım Müdürlüğü’nden de emekli oldum. Geçen seneki çekilişte ilginç bir durum yaşanmış, otomobilin yedek talihlisi olarak eşimle aynı isim ve soyadını taşıyan bir hanımefendi belirlenmişti. O zaman nasip olmadı, ama bu sene bize bu otomobil nasip oldu. Barutçuoğlu AVM’deki çeşitli işyerlerinde alışveriş ettim, televizyon ve diğer ürünlerden aldım. 6 bin TL civarında alışveriş yaptım. Elimde de 66 kuponum vardı. İkisi evli, ikisi ise halen okumakta olan dört çocuğum var. Bu otomobilin torunumun şansına çıktığına inanıyorum. Şu an bu otomobili ne yapacağıma da karar vermedim. Düzenledikleri bu kampanya için Barutçuoğlu AVM’ye teşekkür ediyorum. Emeği ve katkısı geçenleri de kutluyorum” .

BAVM Müdürü Caner Çaycı, otomobilin anahtarını teslim ettiği Hüsamettin Güler’i kutladı ve kazandığı armağanın hayırlı uğurlu olmasını diledi. CM