Tosya MHP’de görev dağılımı

Milliyetçi Hareket Partisi Tosya İlçe Başkanlığı, geçtiğimiz hafta yapılan genel kurulun ardından yönetim kurulu görev dağılımını gerçekleştirdi.

Mustafa Dündar Özurgancı başkanlığında oluşan yeni ilçe yönetimi ilk toplantısını düzenledi.

İlçe Başkanı Özurgancı, bu toplantı sonrasında yaptığı açıklamada, “Liderimiz Devlet Bahçeli’nin takdirleri ve parti üyelerimizin teveccühleri ile ilçe başkanı olarak seçilmiş bulunmaktayım. Tüm yönetim kurulu üyelerimizle birlikte partimize,hemşerilerimize ve güzel Tosya’mıza hizmet etme gayreti içerisinde olacağız. Liderimiz Devlet Bahçeli beyefendinin göstermiş olduğu 2023 Lider Ülke Türkiye Vizyonu’nu hedef alarak görevimize başlıyoruz.  Bizler büyük bir davanın takipçileriyiz. Ülkücü, nefsini kör kuyulara atandır düsturuyla yetiştik. Makamlara mevkilere bakmaksızın davamızı en ileri nasıl taşırız düşüncesiyle yönetim kurulumuzda görevlendirme çalışmalarında bulunduk. Yönetimimizde yer alan bütün kardeşlerimin, nefislerini yenen, makam mevki sevdalısı değil, bir büyük davanın sevdalısı olduğuna adım kadar eminim diyerek, yeni yönetimin; Ülkemize, Milletimize,Tosya’mıza ve Partimize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

İlçe başkanlığının görev dağılımı ise şu şekilde gerçekleşti:

Muhasip M.Emin Kutlu, Genel Sekreter Hüseyin Karaman, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mustafa Beyaz, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı İsmail Koçkan, Siyasi İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sait Kuz, Mesleki ve Sivil Toplum Kuruluşlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Hasan Şamil As, Ekonomi ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Salih Tekeli, Ar-Ge ve Strateji Mahmut Kuşakçı, Medya Tanıtım ve Halkla İlişkiler Recep Kastamonulu, Sosyal Medya ve Propaganda Ali Keskin.

Komisyonlar: Gençlik ve Spor Komisyonu; Serkan Ertaş, Oktay Güven, Alparslan Mola, Hakan Karakaya.

Çevre ve Şehircilik Komisyonu; Fuat Yütük, Kemal Ölmez, Sadık Değer, Faruk Dülger, Ferhat Katırcı, Kerim Güvercin.

Kültür ve Turizm Komisyonu; Ahmet Baş, Ahmet Sakızcıoğlu, Rıdvan Yörük, Hüseyin Tellioğlu.

Tarım ve Hayvancılık Komisyonu; Serkan Çavuş, Mustafa Mutlu, Hasan Uyuşkan, Şaban Oğuz.