Trafik terörüne 3 genç kurban

Doğu Çevre Yolu ve MAS Plaza önünde meydana gelen iki ayrı trafik kazasında 3 genç hayatını kaybetti, 1 genç de ağır yaralandı.

İlk kaza cumartesi gecesi Doğu Çevre Yolu’nda meydana geldi. Hakan Kuşgözoğlu’nun kullandığı 37 ABC 781 plakalı otomobil, Doğu Çevre Yolu’nda önünde seyir halinde olan Ahmet Aydın idaresindeki 37 SF 576 plakalı kamyona arkadan çarptı.

Hakan Toykar

Kazada otomobilde bulunan Berçin Özlem Şen hayatını kaybetti. Sürücü ise ağır yaralandı.

Bu kazadan birkaç saat sonra ise bu kez kent merkezinde yine can kaybı acısının olduğu, üstelik iki canın birden kaybedildiği bir kaza daha yaşandı. Taşköprü yolu Rauf Denktaş Caddesi Mas Plaza önünde meydana gelen kazada iki genç hayatını kaybetti.

Batuhan Karayel

19 yaşındaki Hakan Toykar’ın kullandığı 37 BK 869 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonrası orta refüjde bulunan elektrik direğine çarptı. Kazada otomobilde bulunan 20 yaşındaki Batuhan Karayel olay yerinde hayatını kaybederken, ağır yaralı olarak Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan sürücü Hakan Toykar ise doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

Batuhan Karayel’in birkaç ay önce Kastamonu Şeker Fabrikası’nda işe başladığı öğrenildi.

Mas Plaza önündeki kazada iki genç hayatını kaybetti