Transfer Merkezi’nin GMG KSK yorumu “Beklenenin üzerinde performans sergilendi”

Türk futbolundaki takımların transferlerini ve son durumlarının analizlerini yapan Transfer Merkezi, GMG Kastamonuspor’u ele aldı.

Şu anda 2.Lig Beyaz Grup ekiplerinden Sancaktepe’nin de sportif direktörlüğünü yapan Transfer Merkezi kurucularından Yakup Ateş ile Yazı İşleri Sorumlusu Hüseyin Karabacak, Transfer Merkezi YouTube kanalından açıklamalarda bulundu.

Yakup Ateş, TFF 2.Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden GMG Kastamonuspor’un beklenenin üzerinde bir performans sergilediğini söyledi.

Yakup Ateş, “Kastamonuspor 2 yıl bize rakipti, aynı grupta oynadık. Devasa bütçelere devasa takımlar yapıldı. Play-Off oynadılar. Bu yıl daha ekonomik yapıyla, yeni kadro yapılanmasıyla, zor şartlarda kuruldu. Kastamonuspor, o grupta beklenenin üstünde performans sergiledi. Ahmet Yıldırım hoca sonrası seri galibiyetlerle çok iyi konuma geldiler. Bence beklenenin üzerinde takviyeler sergiliyorlar. Oğuzhan Erdoğan çok yetenekli bir oyuncu, yeni transfer ettiler. İlyas Çakmak büyük işler yapıyor, Metincan Cici kontrol açısından zor bir oyuncu olabilir ama yetenek açısından çok büyük bir yetenek. Faruk da Kastamonu’nun evladı. Bütünlüğü yakaladıklarını düşünüyorum. Recep Yılmaz da iyi bir oyuncu. Kastamonuspor iyi gidiyor. Kırmızı Grup, Beyaz Grup’a göre daha dengeli” dedi.