Ulaş Akgül anıldı

Koza Kitap Kırtasiye ve Eğitim Hizmetleri şirketi sahipleri Recep ve Nagehan Akgül’ün geçen yıl 17 yaşındayken vefat eden oğulları Ulaş Akgül, ölümünün birinci yılında mezarı başında anılırken okul arkadaşları da kendisini unutmadıklarını katılımlarıyla gösterdi.

Kaybı büyük üzüntü yaratan Ulaş’ın eski Devlet Hastanesi üstündeki mezarı başında düzenlenen anma törende  Harun Kesoğlu Camii İmam Hatibi Nevzat Odabaşı tarafından okunan Kur’an-ı Kerim veYasin’i Şerif’in ardından daha önce indirilen hatmin duası okundu.

Anma törenine Araç Belediye Başkanı Satılmış Sarıkaya, Daday Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş’ın da aralarında olduğu ailenin çok sayıda dost ve yakını ile Ulaş’ın arkadaşları katıldı.

Baba Recep Akgül anma törenindeki kısa konuşmasında, “Sene-i devriyesinde biricik oğlumuz Ulaş’ımızın anma merasiminde bizi hiç yalnız bırakmayan gelen gelemeyen can dostlarımız, hepinizi çok seviyoruz, iyi ki varsınız, sizlerle ayaktayız. Tüm katılımcılarımıza, emeği ve katkısı geçenlere de teşekkür ediyorum” dedi. CM