Ülkü Ocakları’nda on-line eğitim Kastamonu ile başlıyor

  • Kastamonu Ülkü Ocakları tarafından bugün birincisi yapılacak olan eğitim seminerinin konuğu Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Tarık Ziya Çağılcı olacak. Çağılcı’nın seminer konusu ‘’Ülkü Ocaklarının Dünü Bugünü ve Yarını’’.

 

 

Kastamonu Ülkü Ocakları, Türkiye’de ilk defa uygulayacakları eğitim seminerlerine bugün itibariyle başlanacağını duyurdu.

Koronavirüs salgını nedeniyle ülkemizde alınan tedbirlerin ardından Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nin başlama kararı aldığı ve Türkiye’de ilk defa gerçekleştirileceği belirtilen seminerlerin ilkinin, kendi online seminer teknolojisini geliştirdiği belirtilen Kastamonu Ülkü Ocakları tarafından gerçekleştirileceği kaydedildi.

Kastamonu Ülkü Ocakları tarafından bugün birincisi yapılacak olan eğitim seminerinin konuğu ise Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Tarık Ziya Çağılcı olacak. Çağılcı, ‘’Ülkü Ocaklarının Dünü Bugünü ve Yarını’’ konulu seminerini gerçekleştirecek.

Yeni uygulama ile ilgili açıklamalarda bulunan Kastamonu Ülkü Ocakları Başkanı Haluk Yakar, şunları söyledi:

‘’Öncelikli olarak ifade etmek isterim ki her işin başı sağlık. Ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın maalesef ülkemizde de görüldü. Vaka sayısı ve vefat sayısı her geçen gün artıyor. Bu süreçte devletimiz tarafından açıklanan tedbirlere uymak çok büyük önem arz ediyor. Salgının daha fazla yayılmaması için evde kalmamız çok önemli. Tüm tedbirleri azami derecede uygulayalım. İnşallah en kısa sürede bu illetten kurtuluruz.

Tabii bu süreçte ihmal edilmemesi gereken bir diğer konu da eğitimdir. Eğitim kurumlarının tamamı salgın nedeniyle geçici süre ilekapatıldı. Ancak eğitimin aksamaması adına bu süreçte teknolojinin tüm imkanları seferber ediliyor. Biz de tamamen kendi altyapımız ve imkanlarımızla eğitimlerimize devam ediyoruz. Genel merkezimizin talimatlarıyla online eğitim seminerlerimize bugün başlıyoruz. Ülkemiz ve milletimiz için hayırlar getirmesini diliyorum.’’

Kastamonu Ülkü Ocakları online eğitim semineri bugün saat 20.20’de başlayacak.

Eğitim semineri; http://kastamonuulkuocaklari.orginternet  bağlantısından kayıt olunarak canlı şekilde izlenilebilecek.