Ülkü Ocakları’ndan “Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Parkı”

Kastamonu Ülkü Ocakları Başkanı Haluk Yakar, Cide Ocağıyla birlikte projelendirdikleri “Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Parkı”nın tamamlandığını açıkladı ve “Sırada Şehit Eren Bülbül Parkımız var. Bu parkımızın yapımı içinde girişimlerde bulunduk. Kastamonu Belediyemiz bu parkımızın oyun alanı ve kondisyon setleriyle kurulumunu yapacak” dedi.

Kastamonu Ülkü Ocakları ile Cide Ülkü Ocakları’nın Cide için birlikte projelendirdiği Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Parkı tamamlandı. Kastamonu Belediyesi tarafından çocuk oyun alanı ve kondisyon setleri verilen parkın yer tahsisi ile oyun alanının kurulumu Cide Belediyesi tarafından gerçekleştirildi.

Kastamonu Ülkü Ocakları Başkanı Haluk Yakar, “20 Şubat 2015 tarihinde Ege Üniversitesi’nde şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun ismini verdiğimiz parkın tamamlanmasında katkı sağlayan Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu’na ve Cide Belediye Başkanı Mehmet Eşref Mutlu’ya teşekkür ediyoruz” dedi ve şunları söyledi:

“Sırada Şehit Eren Bülbül parkımız var. Bu parkımızın yapımı içinde girişimlerde bulunduk. Kastamonu Belediyemiz bu parkımızın oyun alanı ve kondisyon setleriyle kurulumunu yapacak. Cide Belediyemizin yer tahsisini bekliyoruz. İnşallah Şehit Eren Bülbül Parkımız da en kısa zamanda tamamlanacak. Bizler toprağa can veren kahramanlarımızı asla unutamayız, unutturmayız. Bu davanın erleri gönül eridir. Milletinin emrine amade vatanına can suyu olmaya hazırdır. Tanrı Türk’ü korusun ve yüceltsin inşallah” dedi.

Yakar ayrıca Şehit Eren Bülbül parkının yapımına en kısa zamanda başlanacağını önümüzdeki süreçte diğer ilçelerde de çeşitli çalışmalar yapılacağını vurguladı.