Uluay’dan Güzel’e UYARILI KUTLAMA!

AK Parti’nin eski İl Başkanı Av. Halil Uluay, partisinin Merkez İlçe Başkanlığı için aday olarak belirlenen Akif Güzel’i sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutlarken, bir de eleştiri içeren şu uyarıda bulundu:

 “Siyasette, entrika, müzevirlik, iki yüzlülük, yanında görünüp arkadan iş çevirme ve sair olumsuzluklarla karşılaşacaksındır, hiç bir şey seni umutsuzluğa ve karamsarlığa itmesin”

  

AK Parti’nin eski İl Başkanı Av. Halil Uluay, partisinin Merkez İlçe Başkanlığı için aday olarak belirlenen Akif Güzel’i sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutlarken, bir de eleştiri içeren uyarıda bulundu.

Uluay’ın paylaşımı şöyle:

“Akif Güzel kardeşimize Merkez İlçe Başkanlığı hayırlı olsun diyoruz.

AK Parti ve Kastamonu adına sevindim, kendi adına üzüldüm diyebilirim. Teşkilata değer katacağından hiç şüphem yok, AK Parti ve Kastamonu, soyadı gibi güzel ve nitelikli bir siyasetçi kazandı.

Faruk Özdemir başkanın hizmetlerini, onun bıraktığı yerden devam ettirecek, muhtemelen de üzerine ciddi katkı sağlayacaktır.

Akif başkan siyasette, entrika, müzevirlik, iki yüzlülük, yanında görünüp arkadan iş çevirme ve sair olumsuzluklarla karşılaşacaksındır, hiç bir şey seni umutsuzluğa ve karamsarlığa itmesin; en büyük enerji kaynağın Recep Tayyip Erdoğan’ın niyetinin saflığı olsun.

Allah seni korusun ve yardım etsin. Faruk Özdemir başkana emeği için teşekkürler.”