Ünallar’da Euroshop morali

• Bünyesindeki UNA Enerji AŞ ve UNECO ile elektronik sektöründe Kastamonu bayrağını dalgalandıran Metin Ünal’ın Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Ünallar AŞ, Almanya ve Polonya’da katıldığı fuarlarda, sektörünün en gözde katılımcıları arasına girmenin haklı mutluluğunu yaşıyor.

• Firmanın Dış Ticaretten Sorumlu Satış Mühendisi Doğuş Can Gökçen, “3 yıl öncesinden bu fuara katılmak için hazırlıklara başlamıştık, bugün tüm bu birikim ve hazırlıklarımızın karşılığını aldığımızı düşünüyoruz” dedi.
UNECO, Almanya ve Polonya’da düzenlenen fuarlardan memnun döndü.
Kastamonu’da bir ilki gerçekleştirerek ilimizin ilk elektronik ve teknolojik ürün üretim tesisini kuran ve 6 bin 500 metrekarelik alanda LED Modül üretimi yapan UNECO markası 5 yaşına girdi.
Kastamonulu işadamı Metin Ünal’ın Yönetim Kurulu Başkanı olduğu ÜNALLAR bünyesi altındaki ÜNA Enerji A.Ş. Şirketi ile LED Aydınlatma sektöründe hızla yükselen UNECO, Almanya’da 3 yılda bir düzenlenen EUROSHOP fuarında katılımcı olarak yer aldı.
Düsseldorf’ta düzenenlenen fuarda, perakende sektörünün tüm bileşenlerine hizmet veren binlerce katılımcı ve onbinlerce ziyaretçi bir araya geldi.
Aydınlatma, reklam ve sergileme, soğutucu, beyaz eşya gibi LED aydınlatma modüllerinin kullanıldığı sektörlere hizmet veren UNECO, yüzlerce iş görüşmesi ile sektöründe fuarın en gözde katılımcılarından oldu.
Firmanın Dış Ticaretten Sorumlu Satış Mühendisi Doğuş Can Gökçen, konuyla ilgili şunları söyledi:
“3 yıl öncesinden bu fuara katılmak için hazırlıklara başlamıştık, bugün tüm bu birikim ve hazırlıklarımızın karşılığını aldığımızı düşünüyoruz.
Gelecek 3 yılda sektördeki büyümemize ek fuardaki varlığımızı da artıracağımızı, ihracat için koyduğumuz ciddi hedeflere ulaşacağımızı öngörüyoruz.
Özellikle müşterilerimiz 500’e varan zengin ürün portföyümüzden çok etkilendirler ve ciddi AR-GE ve iş bağlantıları için görüşmelere başladık. Ülkemiz için tüm gayretimizle üretime devam ediyoruz.
ÜNA şirketleri olarak 2017 yılında ciddi atılımlar ve yatırımlar ile LED ağırlıklı sektörlere giriş yapmayı planlıyoruz. Modül üretimindeki yerimizi büyüterek koruyacak, innovatif ürünlerle aydınlatma üreticilerine hizmete devam edeceğiz.”