Ünlü’den Uzuner dönemine eleştiri

  • AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, partisinin İnebolu ilçe kongresinde yaptığı konuşmada, “İnebolu’da borçlu bir belediyeyi almıştık, borçlu bir belediyeyi almanın yanında İnebolu’ya çok da hizmet anlayışı yansımamıştı. Birileri AK Parti’nin İnebolu’da başarısız olmasını umuyor, temenni ediyor. Ancak onları üzmeye devam edeceğiz” dedi.
  • Ünlü, 2023’e kadar İnebolu’da hayata geçirmek istedikleri çok önemli bir projeleri bulunduğunu, şu anki en büyük projelerinin ise İnebolu yolu olduğunu belirtti ve “Çalışmalar devam ediyor. Yol tamamlandığında İnebolu bize, biz de İnebolu’muza daha yakın olacağız” diye konuştu.

AK Parti, Kastamonu’daki 19. ilçe kongresini dün İnebolu’da gerçekleştirdi. Partinin İnebolu 7. Olağan İlçe Kongresi geniş katılımla yapıldı. Kongreye katılan ve bir de konuşma yapan İl Başkanı Doğan Ünlü, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Ünlü, ayrıca önceki dönem İnebolu Belediye Başkanı Engin Uzuner ve ekibini de eleştirdi.

Ünlü, konuşmasında şunları söyledi:

“AK Parti milletin sesi, halkın partisidir. İnebolu yerel seçimleri bizim için büyük önem taşıyan bir seçimdi. Siz aziz milletimiz sayesinde seçimleri kazandık. AK Parti bayrağını İnebolu’da dalga dalga dalgalandırıyoruz. İnebolu’da seçimi kazandığımızda borçlu bir belediyeyi almıştık. Borçlu bir belediyeyi almanın yanında İnebolu’ya çok da hizmet anlayışı yansımamıştı. Şükürler olsun, seçimi aldığımız günden bu yana belediye başkanımızın da gayretli çalışmalarıyla tüm alanda AK Parti belediyeciliğinin farkını bir şekilde görüyoruz.

Biz, önümüzdeki süreçte de belediye başkanımızın seçim beyannamesinde verdiği tüm taahhütleri Allah’ın izniyle hayata geçireceğiz. Bu bizim için son derece önemli. İnebolu ile ilgili hayallerimiz ve düşüncelerimiz var. 2023’e kadar İnebolu’da hayata geçirmek istediğimiz çok önemli bir projemiz var. İnşallah bu projeyi bitirdiğimizde Cumhurbaşkanımızın da katıldığı bir törenle açılışını hedefliyoruz.

İnebolu Devlet Hastanemizde tomografi cihazını hazır hale getirdik, halkın hizmetine sunuldu. Cezaevi konusu, şuna inanın bu konuyu hep birlikte takip ediyoruz. Birileri AK Parti’nin İnebolu’da başarısız olmasını umuyor, temenni ediyor, ancak onları üzmeye devam edeceğiz. Nasıl bugüne kadar verdiğimiz tüm sözleri yerine getirdiysek, yaparsa yine AK Parti yapar diyoruz. Zaman zaman burada bizi eleştirenler oluyor, onlara da bir cevap verelim istedim.

Kastamonu Tıp Fakültemiz hayata geçti, inşallah daha da büyüyecek.

İnebolu yolu şu anda en önemli projemiz. Bu yıl, Türkiye ile İnebolu’yu yaklaştıracak. İnebolu’nun çok daha güzel geleceğini görüyoruz. Çalışmalar devam ediyor. Yol tamamlandığında İnebolu bize, biz de İnebolu’muza daha yakın olacağız.”

İl Koordinatörü Bursa Milletvekili Mustafa Esgin’in de katılımıyla gerçekleşen kongrede Mehmet Ali Kömürcü ilçe başkanı seçildi.

 

(Haber merkezi)