Vidinlioğlu’ndan işyeri ziyaretleri

“Sorunları en iyi onlar biliyor”

Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, Nasrullah Meydanı ve çevresindeki esnafı ziyaret etti. Esnaf ve hemşeri sorunlarına hızlı çözümler üretebilmek için ziyaretlerine devam edeceklerini belirten Vidinlioğlu, “Çünkü sorunları en iyi o bölgede yaşayan esnaf kardeşlerimiz ve vatandaşlarımız biliyor. Halkımızın, esnafımızın görüşlerini çok önemsiyoruz” dedi.

 

 Nasrullah Meydanı ve çevresindeki esnafı ziyaret eden Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, esnaf ve hemşeri sorunlarına hızlı çözümler üretebilmek için ziyaretlerine devam edeceklerini söyledi.

Vidinlioğlu, “Esnafımızın taleplerine hızlı çözümler üretmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Halkımızın, esnafımızın görüşlerini çok önemsiyoruz” dedi.

Ziyaretleriyle ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanı Vidinlioğlu, şunları dile getirdi:

“Çünkü sorunları en iyi o bölgede yaşayan esnaf kardeşlerimiz ve vatandaşlarımız biliyor.Ziyaretlerimizde hem esnaf kardeşlerimizle sohbet ediyor hem onların istek ve taleplerini dinliyoruz, hem de yaptığımız çalışmalar ile ilgili bilgi paylaşımında bulunuyoruz. Hep birlikte zorda, darda kalan insanlarımıza nasıl yardımda bulunabiliriz, bunları da konuşma fırsatımız oluyor. Bu tür buluşmaların çok yararlı olduğunu düşünüyorum. Esnaf kardeşlerimizle buluşmaya, sorunları ve talepleri yerinde dinlemeye, bilgi paylaşımında bulunmaya bundan sonrada devam edeceğiz.Bu vesile ile Koronavirüs tedbirlerine uygun bir şekilde hareket eden tüm esnaf kardeşlerimize, vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah bu zor günleri hep birlikte atlatır, sağlıklı günlere kavuşuruz.”