Vites küçültmek yok

“Sizden çıkıp üç puanı almanızı istiyorum”
Dünkü antrenman öncesinde futbolcularıyla kısa bir görüşme yapan Teknik Direktör Ziya Doğan, Erciyes maçında rakibin durumuna bakmadan çıkıp mücadele etmelerini isterken, Play-Off’taki sıralamanın kendileri için önemli olmadığını söyledi, “Sizden çıkıp üç puanı almanızı istiyorum” dedi.

IMG_7513Kastamonuspor 1966’da cumartesi günü oynanacak olan Kayseri Erciyesspor maçının hazırlıkları dün İsmail Dikmenli Tesisleri’nde yapılan çalışmayla devam etti.
Son oynadığı Niğde Belediyespor maçında elde ettiği galibiyetle Play-Off maçları oynamaya hak kazanan kırmızı-siyahlılar, ligden düşmesi haftalar öncesinden kesinleşen zayıf rakibi Kayseri Erciyesspor’a karşı vites küçültmeden ligi noktalamak istiyor.
Antrenman öncesinde futbolcularıyla kısa bir toplantı yapan Teknik Direktör Ziya Doğan, rakibin pozisyonuna bakmaksızın karşılaşmaya çıkıp aslanlar gibi mücadele edeceklerini ve Play-Off maçlarına galibiyetle gideceklerini söyledi. Play-Off’taki sıralamanın kendileri için önemli olmadığını da futbolcularına hatırlatan Ziya Doğan, “Sizden çıkıp üç puanı almanızı istiyorum” dedi.
İsmail Dikmenli Tesisleri’ndeki antrenmanı Kulüp Başkanı Metehan Babaş, yöneticiler Ahmet Baysan ve Serhat Yolasığmazoğlu da izledi.
Teknik Direktör Ziya Doğan, Kayseri Erciyesspor maçında bazı oyuncularını dinlendireceğinin sinyalini ise dünkü antrenmanın çift kale maç yapılan bölümünde gösterdi.
Sakatlıktan yeni çıkan Salih Sefercik’i oynatması beklenmeyen Ziya Doğan’ın, kart cezalısı Hasan Ayaroğlu’nun yerine Arda Havar’a, orta alanda ise Fatih Ergen’e görev vermesi bekleniyor.