Yedekleri gönderdi kendisi gelmedi

PTT 1. Lig’de kalma mücadelesi veren Karşıyaka’nın yeni Teknik Direktörü Yusuf Şimşek, “Bizim için Şanlıurfa maçı daha önemli” diyerek ve kafilede yer alan futbolcularına büyük ayıp ederek İzmir’de kaldı! Yeşil-kırmızılıları Kastamonuspor maçına altyapı hocası Mustafa Ati Göksu çıkaracak.

necati
Karşıyaka’nın tecrübeli ismi Necati Ateş, Kastamonu’ya gelen 13 isme ağabeylik yapıyor.

Kastamonuspor 1966’nın kupadaki rakibi Karşıyaka, zor bir yolculuğun ardından Kastamonu’ya ulaştı. Karşıyaka’nın İstanbul aktarmalı Kastamonu uçuşu iptal oldu. Bunun üzerine kafile karayoluyla 10 saatlik bir yolculuktan sonra Kastamonu’ya ulaştı.

Karşıyaka kafilesinde 9 yeni transferin yanı sıra, sakat olan Gökhan Ünal, Berkay Can ve as oyuncuların büyük bir bölümü yer almadı.

İşin en ilginç tarafı ise Karşıyaka Teknik Direktörü Yusuf Şimşek ve yardımcılarının da ligde oynayacakları Şanlıurfaspor maçını bahane ederek Kastamonu’ya gelmeyişi oldu. Karşıyaka’yı bugünkü maça altyapı antrenörlerinden Mustafa Ati Göksu’nun çıkaracağı öğrenildi.

Karşıyaka kafilesinde yer alan ünlü futbolcu Necati Ateş, takıma yaptığı ağabeylik görevini, instagram hesabından “13 kişi düştük Kastamonu yollarına, genç kardeşlerimle” diyerek duyurdu.