Yeni Rehabilitasyon’un proje çalışmaları son aşamada

  • AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, Tıp Fakültesi morfoloji binası inşaatını gezdikten sonra yaptığı açıklamada, “Aynı kampüs içerisine yapılacak 250 Yataklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nin proje çalışmaları da son aşamaya gelmiş durumda. İnşallah bu yıl içerisinde ihalesi gerçekleşecek” dedi.

AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, inşaatı devam eden Kastamonu Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji (Eğitim) binası ile Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi ek binaları olarak kullanılacak olan binalarda Prof.Dr. Ahmet Hamdi Topal, Kastamonu Üniversitesi Rektörü Rektör Yardımcısı Kasım YENİGÜN, AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, Sağlık İl Müdür Vekili Yüksel Kutlu, Kastamonu Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Ergül, Başhekim Yardımcısı Celal Demir, İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü İsmail Hakkı Demir ile birlikte incelemede bulundu.

Çelik,“Aynı kampüs içerisine yapılacak 250 Yataklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi’nin proje çalışmaları da son aşamaya gelmiş durumda. İnşallah bu yıl içerisinde ihalesi gerçekleşecek. Devam eden çalışmaların hayırlı olmasını diliyorum” dedi.