Yılların sancısına Belediye’den nokta

Belediye, eskiyen ve bozulan yolları yeniliyor. Bu kapsamda, Tosya yolu kavşağı ile Hacıbeykavşağı arasında yer alan ve yıllardır bakımsız halde bulunduğu için vatandaşlar tarafından büyük şikayet konusu olan yolda sıcak asfalt çalışmasına başlandı.

Başkan Vidinlioğlu, “Kastamonu’da en ufak bir asfalt sorunu kalmayana dek çalışmalarımızı özverili bir şekilde sürdüreceğiz” dedi.

 

Belediye, eskiyen ve çeşitli nedenlerden dolayı tahrip olmuş yolların bulunduğu bölgelerdeki çalışmalarına devam ediyor. Tosya yolu kavşağı ile Hacıbey kavşağı arasında yer alan ve yıllardır bakımsız halde bulunduğu için vatandaşlar tarafından büyük şikayet konusu olan yolda sıcak asfalt çalışmasına başlandı.

Fen İşleri ekipleri tarafından daha önce baskı beton kaldırım çalışması yapılarak çevre düzenlemesi gerçekleştirilen bölgedeki asfalt çalışmalarının da önümüzdeki hafta tamamlanacağı bildirildi.

“ASFALT SORUNU KALMAYANA DEK ÇALIŞACAĞIZ”

Asfaltsız cadde ve sokak bırakmamak için ekiplerin hummalı bir çalışma sürdürdüklerini ifade eden Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. R. Galip Vidinlioğlu, ulaşım alanındaki yatırımlara büyük önem verdiklerini söyledi.

Vidinlioğlu, “Kastamonu’nunher bölgesinde, kimse buraya uğramıyor denilen bölgelerinde dahi hizmet üretiyoruz. Özellikle vatandaşlarımızın ulaşım konusunda sıkıntı yaşamaması adına asfaltlama çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Ekiplerimiz, belirlenen programlar dahilinde cadde ve sokaklardaki asfaltlama çalışmalarını düzenli olarak yapıyor. Kastamonu’da en ufak bir asfalt sorunu kalmayana dek çalışmalarımızı özverili bir şekilde sürdüreceğiz” dedi.