“Yolumuz açık olsun”

Kastamonuspor 1966’nın genç başkanı Metehan Babaş, sezonun ilk yarısını 19 puanla noktalayan bir takımı bugün 54 puana ulaştırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

MKE Ankaragücü karşısında yüreklerini ortaya koyan futbolcularını kutladığını belirten Başkan Metehan Babaş, Kastamonu’nun Play-Off’u değil aslında şampiyonluğu hak ettiğini kaydetti.

Kalplerinde hep iyi niyet beslediklerini ve bunun karşılığını da aldıklarını söyleyen Metehan Babaş, “18 haftadır yenilmeyen yürekli arkadaşlarımızı, yürekten kutluyorum. Cnala başla mücadele ettiler. İlk yarı sona erdiğinde 19 puanımız vardı. Bugün itibariyle ligdeki puanımızı 54’e çıkardık. Bundan dolayı çok büyük mutluluk duyuyoruz. Cefakar taraftarlarımız hafta içi olmasına rağmen Gazi Stadı’nı doldurdular ve bu önemli günde bizi yalnız bırakmadılar. Bu birlik ve beraberliğin göstergesidir. Rakiplerimizin puan kaybettiği haftada kazanmamızda bizi son iki haftaya girilirken rahatlattı. Niğde Belediyespor ile Kayseri Erciyes maçlarından da istediğimiz sonuçları alarak ilk hedefimiz olan Play-Off’a kalmak istiyoruz. Bu şehir Play-Off’u değil, aslında şampiyonluğu hak ediyor. Tüm samimiyetimizle bu işe gecemizi, gündüzümüzü verdik. Memleket sevgisiyle çarpan kalbimizde hep iyi niyet besledik ve bunun karşılığını alıyoruz, böyle düşünüyorum. Cenab-ı Allah inşallah bu seriyi bozmadan devam etmemizi sağlar. Yolumuz açık olsun.” dedi.

EMNİYET’E TEŞEKKÜR

MKE Ankaragücü maçında aldığı sıkı güvenlik önlemi ile hiç bir tatsızlık yaşanmamasını sağlayan Kastamonu Emniyet Müdürlüğü’ne ve Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak’a teşekkür eden Metehan Babaş, “Bu önemli maça rakip takım seyircileride büyük ilgi gösterdi. Şehrimize çok sayıda Ankaragücü taraftını misafir ettik. Kastamonu Emniyet Müdürlüğümüz büyük bir fedakarlık örneği göstererek hiç bir tatsızlığın yaşanmasına izin vermedi. Kastamonu Emnşyet Müdürlüğü’nü değerli personeline ve bire bir işin başında duran Emniyet Müdürümüz Metin Turgay Karabulak’a teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.