“Zamana ihtiyacımız var”

Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Özhan Pulat, Kırşehir Belediyespor mağlubiyeti sonrasında değerlendirmelerde bulundu. İyi futbol oynadıklarını ancak skora yansıtamadıklarını söyleyen Pulat, yeni bir takım olduklarını belirterek, zamana ihtiyaçları olduğunu kaydetti.

Özhan Pulat’ın açıklamaları şu şekilde:

“Kırşehir deplasmanına puan ve puanlar için gittik. 30 haftadır iç sahada mağlubiyet görmeyen ve ilk maçta aldıkları 2-0’lık galibiyetle karşımıza gelen Kırşehir takımının 10  bine yakın taraftarının önünde  özellikle ilk 15 dakikada baskı yapacaklarını bilerek maça başladık. 15’inci dakikadan sonra  oynadığınız oyunla rakibi bozduk. 45’inci dakikaya kadar herşey istediğimiz gibi giderken 45’inci dakikada talihsiz bir  gol yedik.”

“DÜNYALARI KAÇIRDIK”
“Kırşehir Belediyespor maçında dünyaları kaçırdık ve sahadan 1-0 mağlup ayrıldık. 2 haftadır iyi futbol oynuyoruz. Bugüne kadar kimseye karşı ezilmedik. Ancak genç oyuncuların tecrübe eksikliğinden doğan stres, bazen yapmanız gerekenleri engelliyor.Bandırmaspor karşısında oyun anlayışımızdan ödün vermeyeceğiz. Galibiyete ihtiyacı olan taraf biziz.

Takımda çok fazla yeni oyuncu var.Sıfırdan bir takım kurduk. Yeni transferlerin, transferin son günü takıma katılması ve hazır olmamaları bizi kendi içinden çözümler üretmeye itiyor. Kendi oyun sistemimizi oyunculara aşılamaya çalışıyoruz. Biraz zamana ihtiyacımız var. Zamanla istediğimiz oyun sistemini oturtacak ve istediğimiz sonuçları alacağız.”