Zeynep ile Rıza Can evlendi

Gazetemiz Yazarı Kimya Mühendisi Mine Özgür ve Makina Mühendisi Melih Özgür’ün kızı, Bilgi İşlem Sorumlusu Emrah Özgür’ün kardeşi Zeynep Özgür ile Urla Tarım İl Müdürlüğü’nden emekli Çiğdem Piroğlu ve Veteriner Hekim Turgay Piroğlu’nun oğlu, Gemi İnşaat Mühendisi Tolga Piroğlu’nun abisi Rıza Can Piroğlu İzmir Urla panorama restaurant Salonu’nda düzenlenen törenle evlendiler.
İzmir Norm Holding’de İhracat Uzmanı Zeynep Özgür ve Çeşme Vestel yetkili servis sahibi Rıza Can Piroğlu’nun nikahlarını Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar kıyarken, gençlere evlilik cüzdanlarını mutluluk dilekleriyle birlikte takdim etti.
Havva Özdemir, Vefa Hüseyinova, Özkan Yavru ve Özcan Yavru’nun şahitliğini yaptığı nikah ve düğün merasimine çok sayıda konuk katıldı.
Düğün törenine Kastamonu, İstanbul, İzmir, Muğla, Manisa, Ankara, Aydın ve Bolu’dan misafirler geldi. İzmir Urla’da Panorama Restaurant’ta gerçekleşen düğünde canlı müziğin yanısıra Fasıl Maya grubu da yer aldı.
Mustafa Yaşar Koçyiğit’in şefliğinde Macit İştitliler kanun, İsmet Kadri Güç akordiyon, Berat Acar ritim saz, Fadime Yeşilal bender ile eşlik ederken, solist Nilgün İter’in konserinin yanısıra damadın babası Turgay Piroğlu da seslendirdiği eserlerle geceye renk kattı.
Kastamonu Valisi Yaşar Karadeniz’in telgrafla onurlandırdığı düğünde Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Kastamonu Gazetesi ve Kastamonu, İzmir, Urla’dan gelen çelenkler, telgraflar ile Özgür ve Piroğlu ailelerinin mutluluklarına ortak oldular.
Zeynep ve Rıza Can çiftine ömür boyu mutluluklar diler, ailelerini de kutlarız. CM