“Ankara temayüle kulak versin”

AK Parti eski Merkez İlçe Başkanı Ahmet Namlı, AK Parti İl Başkanlığı tarafından cumartesi günü gerçekleştirilen Temayül Yoklaması öncesi sosyal medya hesabından çok konuşalacak bir paylaşımda bulundu.
Mevcut milletvekillerinin temayül yoklamasına girmemesini eleştiren Ahmet Namlı, Kastamonu’nun artık Ankara’da kendini temsil eden birileri olsun istediğini belirtti.
Ankara’nın şahıslara takılmaması ve tabanın sesine artık kayıtsız kalmaması gerektiğini söyleyen Ahmet Namlı’nın paylaşımı aynen şöyle;
“Bugün yapılacak olan temayül yoklamasında tüm aday adaylarlarına başarılar dilerim. Dileğim odur ki; bu oylar artık sandıkta kalmasın ve Ankara’da dikkate alınsın. Zira artık Kastamonu Ankara’da kendini temsil eden birileri olsun istiyor. Bunun Ankara’dan duyulması lazım. Bu arada şu andaki vekillerimiz neden temayüle girmiyor? Onu da anlamadım. Zira teşkilatın çabalarıyla Ankara’ya giden vekilleri teşkilatın değerlendirmesini Ankara bilmek istemiyor mu? Zaten biz biliyoruz diyorlarsa gereğini yaparlar ama sahadaki durum hiç Ankara’nın bildiği gibi değil. Bunun Ankara’ya iyi anlatılması lazım. Şahıslara takılmayın, davaya sahip çıkın diyebilirler ama Ankara’nın da şahıslara takılmaması ve tabanın sesine artık kayıtsız kalmaması lazım.Yoksa son 5 yıldaki kazanımlar tehlikede. Davayı her zaman önce tutan, menfaati bitene kadar değil, ölene kadar reis ve dava diyecek olan Ahmet Namlı.”