Babaş'tan disiplin mesajı

Belediye Başkanı Tahsin Babaş, “Kastamonuspor’un şampiyonluk mücadelesinde hiçbir şekilde disiplinsizliğe yer yok. Hedeften şaşan olursa; Kastamonuspor’a eylemleriyle, sözleriyle ve hatta düşünceleriyle dahi zarar veren olursa biz bu konuda gerekeni yaparız. Kastamonuspor için çok büyük emek harcanıyor. Bu emeği hiç kimse zayi edemez. Sosyal tesislerinden, yönetim kadrosuna varıncaya kadar kimsede disiplinsizliğe yer verecek hareketler görmek istemiyorum” diye konuştu.

Ziraat Türkiye Kupası’nın Kastamonu’nun tanıtımı konusunda çok önemli artıları olacağını vurgulayan Babaş, Kastamonuspor’un asıl hedefinin ise şampiyonluk mücadelesi olduğunu dile getirdi ve şunları söyledi:

Bizim öncelikli hedefimiz lig şampiyonluğu. Biz kupa maçları ile Kastamonu’nun ve Kastamonusporumuzun adını tüm Türkiye’ye duyurduk. Kupadan kazançlı çıkan Kastamonu olacak. Gördüğünüz gibi artık Kastamonu ve Kastamonuspor gelişiyor. Bizim artık modern bir stada ve modern bir spor salonuna da ihtiyacımız var. Bunun için ben gerekli çalışmaları sürdürüyorum. Bildiğiniz gibi belediyenin en güzel yerlerinden bir tanesini spor salonu yapılması için zaten verdik”