MUTLU SON

Tedavileri başarıyla sonuçlanıp sağlıklarına kavuşan ikisi çocuk üç lösemi hastası bu gelişmeyi, kendileri için düzenlenen partide maskelerini çıkarıp fırlatarak kutladı.

Kışla Parkı Canoğlu’nda gerçekleştirilen partide Abbas Yıldırım, Bukre Çiçek Topçuoğlu ve Ali Birol Çarklı’nın bu mutluluklarına aileleri, arkadaşları ve LÖSEV temsilcileri ortak oldu.

Ali Birol Çarklı

Ali Birol Çarklı, “Lenf kanseri idim. İki yıldır tedavi görüyordum. Tedavim bu sene bitti. Kanseri LÖSEV sayesinde de yendim.  Bu süre içinde kemoterapi aldım. Kemoterapim de şu an bitti. Artık iyiyim. Bugün iki küçük yavrumuz ve ben maskemizi çıkarıp fırlatmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Maskelerimizi taktığımız zaman herkes bize farklı gözle bakıyordu. Artık maskelerimizi çıkarttık, bizlerde artık  halkın ve herkesin  içindeyiz” dedi.

 Şevket Yılmaz

Kastamonu LÖSEV İl Temsilcisi Şevket Yılmaz da şunları söyledi:

“Bugün Kastamonu’da da çok güzel heyecanlı ve duygu dolu bir yürüyüşümüz oldu. 800 kişi civarında bir katılım sağladık. Yürüyüşümüze katılan Belediye Başkan Vekilimiz Mehmet Yurt, okul müdür ve öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ile katılan tüm vatandaşlarımıza da LÖSEV adına teşekkür ediyorum. Bugün burada da 3 iyileşen hastamız için maske çıkartma ve fırlatma etkinliği düzenledik. Bu çocuklarımızda artık maskelerini çıkartıyorlar. Budan sonraki yaşantılarında da sağlıklı huzurlu ve mutlu günler geçirmelerini dilerim.”CM