Pattaban’dan iş dünyasına çağrı

Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Meclis Başkanı Mehmet Pattaban, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı RifatHisarcıklıoğlu’nun ilimize bugün gerçekleştireceği ziyaretin önemine vurgu yaparak, “Vedat Tek Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek toplantıda ilimiz iş dünyası olarak birlikte olalım” çağrısında bulundu.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun bugün gerçekleştireceği ziyaretten ilimizin alnının akıyla çıkması için Kastamonu Ticaret Borsası ile birlikte yoğun bir emek sergilediklerini kaydeden KATSO Meclis Başkanı Pattaban, “Sayın Başkanımızı hem Kastamonu misafirperverliği içinde ağırlamak istiyoruz hem de iş dünyamızın taleplerine kendisinden lobi desteği beklediğimizi iletmek istiyoruz” dedi.

“Türkiye’nin ve Kastamonu’nun Ekonomik Geleceği” isimli toplantının Vedat Tek Kültür Merkezi’nde saat 16:30’da başlayacağını hatırlatan KATSO Meclis Başkanı Patttaban, “Değerli Başkanımız Hisarcıklıoğlu’nun ülke ve il ekonomimiz ile ilgili geniş deneyimlerini ve öngörülerini dinleme fırsatı bulacağız. Aynı toplantıda ilimiz iş dünyasının sorunları ve çözüm önerileri de gündeme gelecek. Büyük önem atfettiğimiz bu toplantıda her sektörden üyelerimiz, girişimcilerimiz, akademisyen ve eğitimcilerimizle birlikte olmak istiyoruz” açıklamasında bulundu.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun akşam 19:00’da KATSO’yu ziyaret edeceğini ifade eden Pattaban, “Anadolu’nun ilk ticaret ve sanayi odalarından biri olarak 1882 yılında kurulmuş olan odamızda sayın başkanımızı ağırlamaktan büyük onur duyacağız. Üyelerimizi odamızdaki programa katılmaya da davet ediyoruz” şeklinde konuştu.