“Yarın seçim olsa hazırız”

AK Parti Daraltılmış İl Danışma Meclisi Toplantısı

AK Parti Bölge Koordinatörü ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Kırşehir Milletvekili Hacı Turan, teşkilat olarak sürekli sahada olduklarını ve yarın seçim olacakmış gibi çalıştıklarını söyledi.

p9848484AK Parti Bölge Koordinatörü ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Kırşehir Milletvekili Hacı Turan, teşkilat olarak sürekli sahada olduklarını ve yarın seçim olacakmış gibi çalıştıklarını söyledi.

Partisinin Kastamonu’da hafta sonu yapılan Daraltılmış İl Danışma Meclisi Toplantısına İl Koordinatörü Cumhur Ünal’la birlikte katılan Turan, tüm illerde her ay düzenli olarak bu toplantıların yapıldığına işaret edip, diğer partilerde bunun olmadığını ifade etti.

Her ay yapılan danışma meclisi toplantılarının yanı sıra üç ayda bir de genel danışma meclisi toplantı yaptıklarını ve bu toplantılarda hem hizmet akışını, hem de teşkilatların çalışmalarını değerlendirdiklerini kaydeden Turan, “Türkiye’nin bütün illeri olduğu gibi Kastamonu’ya da farklı bir şekilde önemsiyoruz. Seçimlerde 3 – 0 yapmışız, yüzde 60’a yakın oy almışız, ben bu vesile ile bütün Kastamonu halkına teşekkür ediyorum, tabi ki bu hizmetlerimiz bütün Kastamonu için olacak” dedi.

Turan, nisan ayından itibaren ilçe ve mahalle danışma meclisi toplantılarını da yapacaklarını kaydetti ve mahalle toplantılarında daha çok belediye çalışmalarının değerlendirileceğini kaydetti.

 

Cengiz MUHZİROĞLU