“2016 Kastamonu’nun değişim ve gelişim yılı olsun”

Kastamonu Genç Girişimciler Derneği Genel Başkanı Zafer Küçükşabanoğlu, 2016 yılından beklentilerini dile getiren bir açıklamada bulundu.

KASGEGYeni bir yıla başlayacak olmanın heyecanını yaşadıklarını ve her başlangıcın yeni bir umut ve beklentiyi de beraberinde getirdiğini söyleyen Zafer Küçükşabanoğlu, “Bizler Kastamonumuzun genç girişimcileri olarak İstanbul, Kastamonu ve Ankara’da resmi olarak teşkilatlanarak 200’ü aşkın üyemizle birlikte kuruluşumuzdan bu yana birçok faaliyet ve proje gerçekleştirdik. 2016 yılında ise tempomuzu çok daha fazla arttırarak yeni projeler ve yeni faaliyetlerle memleketimiz için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Her zaman söylediğimiz gibi 2016 yılında da en büyük hedefimiz; her şeyin en güzeline layık olan memleketimizin hak ettiği yerlere daha hızlı ulaşması için katkı sağlayabilmektir” dedi.

Kuruldukları günden itibaren desteklerini esirgemeyen Kastamonu halkına da teşekkür ettiklerini söyleyen Küçükşabanoğlu, “Bu duygu ve düşüncelerle; tüm hemşerilerimizin yeni yılını KASGEG ailesi adına kutlar, 2016 yılının ülkemize, memleketimize ve tüm Kastamonululara sağlık, mutluluk, huzur, barış ve güzellikler getirmesini temenni ederiz. Umarım 2016 yılı her şeyin en iyisine layık güzel memleketimiz Kastamonu’nun tüm sorunlarının çözüldüğü, Kastamonu’nun değişiminin ve gelişiminin hızlandığı bir yıl olur” ifadelerini kullandı.