7. RYLA başlıyor

Kastamonu Rotary Kulübü’nün 7’ncisine imza atacağı Engelliler RYLA’sı çeşitli illerden engelli üniversite öğrencilerinin, sporcuların, akademisyen ve iş dünyası temsilcilerinin katılımı ile bugün Daday İksir Resort Town’da başlıyor.

Pazar günü sona erecek etkinliğin bu yılki teması olan “Saygı” üzerine sunumlar ve atölye çalışmaları yapılacak.

Kastamonu Rotary Kulübü’nün 7’ncisine imza atacağı Engelli Bireylere Yönelik Rotary Yarının Liderlerini Arıyor (RYLA) semineri çeşitli illerden gelen engelli üniversite öğrencilerinin, sporcuların, akademisyen ve iş dünyası temsilcilerinin katılımı ile bugün Daday İksir Resort Town’da başlıyor.

Saat 14:00’de geleneksel Bayrak töreni ile başlayacak olan RYLA seminerinin ilk gün programı protokol konuşmalarının ardından “Doğaya Saygı”, “Topluma Saygı ve Toplum Hizmetleri”, “İnsana Saygı ve Toplumsal Bütünleşme” ve atölye çalışmaları ile sürecek.

Tema “Saygı”

7’nci Engelliler RYLA’sı seminerini 2-5 Kasım tarihlerinde Daday İksir Resort Town’da gerçekleştireceklerini kaydeden Kastamonu Rotary Kulübü 2017-2018 Dönem Başkanı Feza Tiryaki, “Bu yılki temamızı ‘Saygı’ olarak belirledik. Bu tema üzerinden toplumsal hayatta saygı kavramını çeşitli bileşenleri ile değerlendireceğiz. RYLA’mıza her yıl olduğu gibi yine çok değerli katılımcılar katılacak. İlgi duyan hemşerilerimizi de seminerimiz de ağırlamaktan mutluluk duyarız” dedi.