Arslan’dan destek çağrısı

Kastamonu Belediyesi’nin Nasrullah Meydanı projesini desteklediklerini kaydeden KATSO Başkanı Arslan, “Bu tarihi mekanın gün yüzüne çıkarılması için her kesim Belediye’ye destek olmalı” çağrısında bulundu.

Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Arslan, Kastamonu Belediyesi’nin Nasrullah Meydanı projesini Oda olarak desteklediklerini kaydetti.

Arslan: “En tarihi ve butik mekanımız”

Nasrullah Meydanı’nı “Kastamonu’nun en tarihi ve butik mekanı” olarak değerlendiren KATSO Başkanı Arslan, “Bu tarihi mekanın gün yüzüne çıkarılması için her kesim Belediye’ye destek olmalı” çağrısında bulundu.

Başkan, kiracıların mağdur olmayacağını söyledi”

KATSO Başkanı Arslan, Nasrullah Meydanı’nda yıkım kararı alınan Belediye mülkiyetindeki dükkanların kiracıları için de düşüncelerini belirterek, “Belediye Başkanı Babaş, bu alandaki esnafların mağdur edilmeyeceği garantisini yaptığı açıklama ile verdi. Hep birlikte yapılmak istenen hizmeti destekleyelim. Mantık ve hukuk çerçevesinde kiracı esnaflarımıza da yardımcı olmaya çalışalım, beraberce çözüm üretelim. Kastamonu’ya karşılıklı anlayış ve diyalog yakışır” dedi.