Babaş’tan 2 istek

Belediye Başkanı Babaş, KASİAD kongresinde yaptığı konuşmada yeni küçük sanayi sitesi ve Anadolu Jet’in ilimize sefer düzenlemesi için Bakan Özlü’den destek istediğini açıkladı.

Belediye Başkanı Tahsin Babaş, geçtiğimiz Cumartesi günü İstanbul’da düzenlenen KASİAD (Kastamonulu Sanayici ve İşadamları Derneği) kongresinde kürsüden yaptığı konuşmada Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü’den ilimize dair taleplerde bulunduğunu kaydetti.

Belediye Başkanı Babaş, Kastamonu Yeni Küçük Sanayi Kooperatifi’nin kurulduğunu ifade ettiği konuşmasında şehir içinde kalan sanayi sitelerinin taşınmasının önemine dikkat çektiğini belirterek, “Kongreye katılan Sayın Bakanımızdan bu çabamıza destek istedim” dedi. Belediye Başkanı Babaş, Bakan Özlü’nün önümüzdeki günlerde ilimize geleceğini ve bu konu üzerinde kendisine ayrıntılı bir dosya sunacağını söyledi.

Belediye Başkanı Babaş, kongrede yaptığı konuşmada Anadolu Jet’in Kastamonu’ya sefer düzenlemesine yönelik ilimizin talebini de Bakan Özlü’ye ilettiğini açıkladı.