"Başarımız artarak devam edecek"

Kastamonuspor 1966 Kulüp Başkanı Metehan Babaş, ikinci devre elde ettikleri başarılı çıkışı kalan 7 maça da yansıtarak play off oynamak istediklerini söyledi.
Gösterdikleri performasın azalmaması, artarak devamı için herkesin üzerine düşeni yapacağından Kastamonu halkının endişe duymamasını isteyen Başkan Metehan Babaş, şöyle konuştu: “Zorlu ve takımımız için oldukça yorucu olan Menemen Belediyespor deplasmanı sonrası İnegölspor’la karşı karşıya geldik. İnegölspor’u mağlup ederek yenilmezlik serimizi 13 maça çıkardık. Sezonun ikinci yarısındaki galibiyet sayımızı da 7’ye yükselttik. İkinci yarıda topladığımız puanda 24 oldu. Grubumuzda hangi takımın hangi takımı yeneceği belli olmuyor. Özellikle telafisi mümkün olmayan son haftalarda her ekip sahaya çok daha yüksek motivasyonla çıkıyor. Makas daralıyor artık her maç final havasında geçecek. Kalan her maç bir birinden önemli olacak. Bu nedenle bizde her maça aynı gözle bakıyoruz, bakacağız. Şampiyonluk mücadelesi veren takımla, kümede kalma mücadelesi veren takım arasında bir ayrım yapılmaması gerektiğinin bilinciyle sahaya çıkacak her maçımızı kazanmak için oynayacağız. Kalan son 7 maçtanda istediğimiz sonuçları alıp Play-Off oynamak ve Play-Off’ta da gücümüzü gösterip 1.Lig’e çıkmak için elimizden geleni yapacağız. 13 maçtır devam eden bu başarılı gidişatın bozulmasına izin vermeyeceğiz. Herkes dün olduğu gibi bugünde üzerine düşeni yerine getirmeye devam edecek.”

VALİ KARADENİZ’E TEŞEKKÜR

Metehan Babaş, Vali Yaşar Karadeniz’e de teşekkür ederek, “Hafta içinde olmasına rağmen İnegölspor maçında takımımızı 90 dakika destekleyen büyük taraftarımıza teşekkür ediyorum. Bu zorlu maçta tribünlerimizin dolması için gerekli sağduyuyu gösteren Valimiz Yaşar Karadeniz başta olmak üzere tüm destekçilerimize şükranlarımızı sunuyorum” dedi.