Başkan Aygün: “Stres yapması gereken biz değiliz”

GMG Kastamonuspor Kulüp Başkanı Enes Ege Aygün, TV366’da yayınlanan Kastamonu’da Spor programına telefonla bağlandı. Ligde kalma yolunda 5 puanlık avantajları olduğunu vurgulayan Aygün; “Stres yapması gereken biz değiliz” ifadelerini kullandı.

Golsüz beraberlikle sonuçlanan Sivas Belediyespor maçıyla ilgili olarak Aygün, “Sivas Belediyespor maçı kazanmamız gereken bir maçtı. Pozisyonlar da yakaladık ama kazanamadık” yorumunda bulundu.

Aygün’ün diğer açıklamaları ise şu şekilde:

“Aramızda 5 puanlık bir fark var. O yüzden telaş yapması gereken taraf biz değiliz. Diğer maç hakkında da çok konuşmak istemiyorum. Kastamonuspor taraftarlarımız rahat olsunlar, ligde kalma yolunda avantajın bizde olduğunu kimse unutmasın. Stres yapması gereken taraf biz değiliz, onlar.”

“RAKİPLERİMİZİ TAKİP EDİYORUZ”

“Çocuklar mücadele ediyor, biz her gün mücadele ediyoruz, içerdeki algı hiçbir zaman bozulmuyor. Kümede kalma yarışı içindeki tüm rakiplerimizin de çalışmalarını takip etmekteyiz. Emeğimizi gasp edecek, gasp eden, gasp potansiyeli taşıyan her olay yakınen takip edilmekte. Gerekli başvurularımızı da yapıyoruz. Kimse merak etmesin, GMG Kastamonuspor bu sezon ligde kalacaktır. Kimsenin şüphesi olmasın.”

“YILIN MAÇI”
“Bu hafta da çok önemli bir Konya maçı oynayacağız. Bizim için yılın maçı. Bunu kazanıp Sakarya’nın da inşallah Elazığ’ı yenmesiyle puan farkını 8’e çıkartacağız, daha da rahatlayacağımızı düşünüyorum.”

“LİGDE KALACAĞIZ”
“Biz takımımızı desteklemeye devam edelim. Çağrımız budur. Allah’ın izniyle biz sezonun sonunda hedeflediğimiz gibi ligde kalacağız. Ondan sonra da yeni sezon planlarımızı tekrar oturup konuşacağız.”