Başkan Vidinlioğlu muhtarlara seslendi; “Birlikte güçlüyüz”

Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla merkez mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Başkan Vidinlioğlu, “Önümüzdeki süreçte muhtarlarımızla daha sık bir araya geleceğiz. Tek başımıza ne mahallelerimizin derdini yakinen bilmemiz mümkün ne de sizsiz bir şey yapabilmemiz mümkün. Çünkü birlikte güçlüyüz. Şehrimiz için birlikte el birliğiyle hizmet edeceğiz” dedi.

Sorunları hızla çözeceklerini ifade eden Vidinlioğlu, “Her zaman kapımızın açık olduğunu bilmenizi istiyorum. Ben olmasam dahi başkan yardımcılarımız, meclis üyelerimiz ve birim müdürlerimiz sizlerin sorunlarını çözmek için gerekeni yapıyorlar ve yapacaktırlar. Her türlü problemi çözmek için bizler buradayız. Bizim çözüm önerilerimizden ziyade sizin de bizlere sunacağınız çözüm önerileriniz kıymetli. Eleştiri müessesesi çok önemli bir müessese. Ortak aklı bulmak çok önemli. Onun için ortak aklı bularak şehrin problemlerini çözmek adına birlikte hareket etmemizde büyük faydalar var. İnşallah birlikte şehrimizi çok daha ileriye taşırız. Çünkü Kastamonu her şeyin en iyisine layık, her şeyin en güzelini hak ediyor. Şehrimizin kıymetini bilelim. Kadim şehrimizi yaşatalım, büyütelim ve çocuklarımıza güzel bir miras bırakalım” diye konuştu.