BEREKETLİ TANITIM

Bugüne kadarki en yüksek katılımın gözlendiği 13. Başkent’te Kastamonu Günleri etkinliği dün sona erdi.
Ankara AKM’de stant açan Kastamonulu esnaf, umduğunun üstünde satış yapmanın mutluluğuyla Kastamonu’ya dönüyor.

İkramı, etkinlikleri bol olan Kastamonu Günlerin yoğun katılım ve ilgiyle amacına ulaşmış olarak sona erdi.
Belediye Başkanlığı himayesinde, Kastamonu Valiliği, Kastamonu Ticaret ve Sanayi, Odası ve Ankara Kastamonu Dernekler Federasyonu destek ve katkılarıyla gerçekleştirilen 13. Başkent’te Kastamonu Günleri büyük katılım, beklenen tanıtım ile birlikte sorunsuz bir şekilde dün tamamlandı.
20170318_180115 - KopyaKastamonu Günlerine çok sayıda bürokrat, Ankaralı ve Ankara’da bulunan Kastamonulular ilk iki gün yaşanan soğuğa rağmen katılarak yoğun ilgi gösterdiler ve büyük katılım gerçekleştirdiler. Kastamonu Günlerine Ankaralıların da büyük katılımı dikkat çekti.
Beş gün devam eden Kastamonu Günlerinde ikramlar, paneller, sunumlar, konserler, tiyatro ve halk oyunları gösterileri başta olmak üzere çok sayıda etkinlikgerçekleştirildi.
Ankaralılar ve Ankara’da bulunan Kastamonulular AKM’deki Kastamonu Günlerine gelerek ürünlerini tattılar, getirilen ürünlerden de satın alarak katkı sağladılar.
Ankara Günlerine bin kişi tarafından okunan Çanakkale Türküsü, İnebolu Belediyesinin dağıttığı 3 ton hamsi ve 1,5 ton tahin helva dağıtımı, konserler vurdu.
Yine en büyük stantları açan Kastamonu Belediyesi, İnebolu, Tosya Belediyesi başta olmak üzere diğer stantlarda da on binlerce kişi uğrayarak ziyaret etti.